Våra kontor och lager

Vi är ett företag som brinner för utveckling av smarta och effektiva lösningar och är alltid intresserade av din åsikt. Hör av dig till oss med dina frågor, idéer och synpunkter.

Klicka här för karta över våra kontor och lager.

Combutech i Hörnåkersvägen 10, Täby

Huvudkontor och Ordermottagning

E-post: info@jets.se
Tel.  +46 (0)8 756 94 09
Fax: +46 (0)8 756 19 87

Besöksadress:
Mallslingan 26
187 66 Täby

Servicecenter, produktion o lager

Jets Sverige AB
Mallslingan 26
187 66 Täby
Tel. +46 (0)709 12 80 35
Mail: lager@jets.se

Kontor_Molndal-red

Utställning och försäljningskontor i Mölndal

Jets Sverige AB
Taljegårdsgatan 3
431 53 Mölndal
Tel. 031-52 40 10

Örebro

Jets Sverige AB
Nastag 12a
70227 Örebro


Medarbetare

Kontoret i Stockholm:

Anders Markstedt, VD:
Mobil: +46 (0) 70 557 17 93
E-mail: anders.markstedt@jets.se

Andreas Wägnert, Säljare:
Mobil: +46 (0) 70 552 68 79
E-mail: andreas.wagnert@jets.se

Jonas Lund, Säljare
Mobil: +46 (0)73 145 15 03
E-mail: Jonas.lund@jets.se

 

Utställning och försäljningskontor Örebro:

Bengt Forsström, Säljare:
Mobil: +46 (0) 70 912 80 66
E-mail: bengt.forsstrom@jets.se

Kontoret i Göteborg:

Curt Olsson, Säljare:
Mobil: +46 (0) 70 651 09 11
E-mail: curt.olsson@jets.se

Hans Olsson, Säljare:
Mobil: +46 (0) 70 635 30 50
E-mail: hans.olsson@jets.se

Hans Forsman, Säljare:
Mobil: +46 (0) 70 273 76 20
E-mail: hans.forsman@jets.se

 

Lager, produktion och service:

Lars Norman
Mobil: +46 (0) 70 857 83 16
E-mail: lager@jets.se